Zábava

Inspirace pro sport, volný čas a zábavu

zázemí pro  sport   |  zábava pro děti

KOUPÁNÍ
VENKOVNÍ KOUPALIŠTĚ

V areálu kempu se nachází venkovní koupaliště s plaveckým bazénem a brouzdalištěm s fontánou pro děti. Najdete zde také průlezky pro děti. Občerstvení zajišťuje kiosek přímo v areálu koupaliště. Vstup na koupaliště mají hosté ubytovaní u nás ZDARMA!

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ
DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Chcete si dát kafe a nevíte co s dětmi? Dopravní hřiště přímo sousedící s areálem MoravaCampu je to nejlepší řešení! Vaše děti si zde mohou půjčit kolo, koloběžku, odrážedlo, nebo třeba šlapadlo a elektrické autíčko! Dopravní hřiště není součástí MoravaCampu!

Muzika
HUDEBNÍ FESTIVALY

Camp Morava Mohelnice již tradičně hostí účastníky hudebního festivalu FINGERS UP.
Fingers Up je první hudební festival, kde hudba není na prvním místě. Na jednom místě zažiješ letní párty u bazénu, jídlo jako z jiného světa, fantastickou atmosféru s hromadou lidí jako jsi ty..

VÝLETY
ATRAKTIVNÍ OKOLÍ

Rekreační areál Morava Camp se nachází v krásném prostředí lesoparku na okraji města Mohelnice, asi 30km od Olomouce. Leží v turisticky velmi atraktivní oblasti Litovelského Pomoraví, v blízkosti hradu Bouzov, pohoří Jeseníků, termálních lázní Velké Losiny, Mladečských a Javořičských jeskyní a celé sítě cyklostezek.,

Srazy
MÍSTO PRO SRAZY

Areál kempu je jako stvořený pro pořádání různých srazů. Každoročně můžeme přivítat členy klubů karavanistů, milovníků starých aut apod. Zazěmí kempu poskytuje vše potřebné pro zdařilý průběh takových akcí. Pro představu přidáváme odkaz na video z jednoho takového srazu.

Aquazorbing
AQUAZORBING

Sezónně nabízíme našim hostům a návštěvníkům akcí Aquazorbing v našem bazénu.
Aquazorbing je zábavná aktivita vhodná pro děti i dospělé, může se provozovat i za horšího počasí a je oblíbenou náplní našich akcí pro rodiny s dětmi a naše ubytované hosty.

VYBAVENÍ
SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Hostům i návštěvníkům areálu nabízíme možnost zapůjčení kol (pro dospělé i děti) a sportovního vybavení(balóny, rakety, míčky, branky a spousta dalších potřeb na sport)

JÍZDA NA KONÍCH
JÍZDA NA KONÍCH

Spolupracujeme se sdružením Ryzáček,z.s.(vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé, odborné služby v oblasti hiporehabilitace, integrace zdravotně i sociálně znevýhodněných osob ) Zajistíme dopravu na místo s dalším programem.
Více informací na http://www.ryzacek.com/

Back to top
sledujte náš FACEBOOK