Zábava

Chcete si u nás zasportovat?

Areál Morava Camp a jeho blízké okolí je plné možností sportovního vyžití. Přímo v našem areálu se nachází 2 tenisová hřiště, hřiště na plážový volejbal, venkovní koupaliště, aquazorbing, lodičky aquapaddler a spoustu zelené plochy pro vaše sportovní aktivity. Nově jsme otevřeli i půjčovnu kol a sportovního vybavení, takže u nás najdete všechnu potřebnou výbavu.

Venkovní koupaliště

Rekreační areál Morava Camp Mohelnice nabízí nově zrekonstruované venkovní koupaliště s plaveckým bazénem, brouzdalištěm s fontánou pro děti, průlezkami a kioskem s venkovním posezením.

Návštěvníci koupaliště mohou plně využít možností celého spektra zábavy, které areál Morava Camp v letní sezónu nabízí – např. animační programy pro děti, dětská herna Kempík, aquazorbing, tenisové kurty, plážový volejbal, půjčovna kol a sportovního vybavení, dětské dopravní hřiště i blízké hřiště na minigolf. Občerstvení zajišťuje restaurace a kiosky přímo v areálu kempu.

Dále mají hosté možnost ubytování v motelu, chatkách, karavanech i stanech.
Samozřejmostí je zvedák pro imobilní hosty.

Tenisové kurty

V areálu Morava Camp nabízíme možnost využití 2 tenisových kurtů včetně zapůjčení potřebného vybavení. V případě zájmu o pořádání tenisového turnaje vám zařídíme i občerstvení přímo u hřiště.

Rezervujte si kurt zde.

Cena pronájmu: 100 Kč/1 hodinu

Půjčovna kol a sportovního vybavení

Našim hostům i návštěvníkům areálu nabízíme možnost zapůjčení kol (pro dospělé i děti) a sportovního vybavení. Balóny, rakety, míčky, branky a spousta dalších potřeb na sport.

Ceník:

Dospělí: 200 Kč/den
Děti: 100 Kč/den (včetně helmy)

Aquazorbing

Sezónně nabízíme našim hostům a návštěvníkům akcí Aquazorbing v našem bazénu. Aquazorbing je zábavná aktivita vhodná pro děti i dospělé, může se provozovat i za horšího počasí a je oblíbenou náplní našich akcí pro rodiny s dětmi a naše ubytované hosty.

Spolupráce se sdružením Ryzáček, z.s.

Spolupracujeme s místním sdružením Ryzáček, z.s. Našim hostům zajistíme dopravu na místo dalším programem. Dále nabízíme ubytování, stravu a možnost dalších aktivit klientům sdružení u nás v Morava Camp.

V současné době je posláním sdružení poskytovat odborné služby v oblasti hiporehabilitace napomáhat integraci zdravotně i sociálně znevýhodněných osob do společnosti a vytvářet kladné prostředí vhodné pro jejich rozvoj. Dále také poskytovat kvalitní vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé.

Více informací najdete na http://www.ryzacek.com/

Nabídka zajímavých programů pro firmy, školy a školky, atd.:

Back to top