Zábava

koupání / sport / kola / tenis / beach volejbal

Inspirace pro sport, volný čas a zábavu

zázemí pro  sport   |  zábava pro děti

KOUPÁNÍ
VENKOVNÍ KOUPALIŠTĚ

venkovní koupaliště s plaveckým bazénem / brouzdaliště s fontánou pro děti, průlezkami / občerstvení zajišťuje restaurace a kiosky přímo v areálu kempu

dětské dopravní hřiště /  hřiště na minigolf
sociální zařízení a zvedák pro imobilní hosty

VÝLETY
ATRAKTIVNÍ OKOLÍ

Rekreační areál Morava Camp se nachází v krásném prostředí lesoparku na okraji města Mohelnice, asi 30km od Olomouce. Leží v turisticky velmi atraktivní oblasti Litovelského Pomoraví, v blízkosti hradu Bouzov, pohoří Jeseníků, termálních lázní Velké Losiny, Mladečských a Javořičských jeskyní a celé sítě cyklostezek.,

Děti
PROGRAMY PRO DĚTI

Pro děti připravujeme v průběhu roku celou řadu animačních programů.
V průběhu letních prázdnin nabízíme dětem pobyt v několika turnusech příměstských táborů. Během roku pořádáme spoustu akcí, na kterých se děti nebudou určitě nudit. Aktuální nabídku najdete v sekci Termínovník akcí.

;

Aquazorbing
AQUAZORBING

Sezónně nabízíme našim hostům a návštěvníkům akcí Aquazorbing v našem bazénu.
Aquazorbing je zábavná aktivita vhodná pro děti i dospělé, může se provozovat i za horšího počasí a je oblíbenou náplní našich akcí pro rodiny s dětmi a naše ubytované hosty.

JÍZDA NA KONÍCH
JÍZDA NA KONÍCH

Spolupracujeme se sdružením Ryzáček,z.s.(vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé, odborné služby v oblasti hiporehabilitace, integrace zdravotně i sociálně znevýhodněných osob ) Zajistíme dopravu na místo s dalším programem.
Více informací na http://www.ryzacek.com/

Tenis
TENISOVÉ KURTY

V areálu Morava Camp nabízíme možnost využití 2 tenisových kurtů včetně zapůjčení potřebného vybavení. V případě zájmu o pořádání tenisového turnaje vám zařídíme i občerstvení přímo u hřiště.
Rezervujtesi kurt zde / Cena pronájmu :  100 Kč/1 hodinu

Muzika
HUDEBNÍ FESTIVALY

Camp Morava Mohelnice již tradičně hostí účastníky hudebního festivalu FINGERS UP.
Fingers Up je první hudební festival, kde hudba není na prvním místě. Na jednom místě zažiješ letní párty u bazénu, jídlo jako z jiného světa, fantastickou atmosféru s hromadou lidí jako jsi ty..

VYBAVENÍ
SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Hostům i návštěvníkům areálu nabízíme možnost zapůjčení kol (pro dospělé i děti) a sportovního vybavení(balóny, rakety, míčky, branky a spousta dalších potřeb na sport)
CENÍK
dospělí: 200 Kč/den / děti: 100 Kč/den (včetně helmy)

Srazy
MÍSTO PRO SRAZY

Areál kempu je jako stvořený pro pořádání různých srazů. Každoročně můžeme přivítat členy klubů karavanistů, milovníků starých aut apod. Zazěmí kempu poskytuje vše potřebné pro zdařilý průběh takových akcí. Pro představu přidáváme odkaz na video z jednoho takového srazu.

Back to top
sledujte náš FACEBOOK