Program pro firmy

KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI? JASNĚ!

Dovolte, abychom Vám nabídli výčet našich služeb. U nás v MoravaCampu se budete cítit jako doma! Proč? Jsme schopni Vám nabídnout zázemí pro Vaše schůzky, srazy, večírky, tábory nebo školení!

V našem areálu můžete najít:

1. Nově zrekonstruovaný salonek, který poslouží ke konferencím, školením nebo rodinnému obědu. V salonku na Vás po dohodě bude čekat projektor, plátno, flipchart nebo reproduktor. Salonek navíc disponuje vlastním barem i toaletami.

2. Stylový bar Stolárna, který je nejlepší na odreagování, po dohodě zde probíhají degustace rumů, rádi si s Vámi zahrajeme i PubKvíz! Stolárna Vám může nabídnout stolní fotbálek, spoustu místa, stylové posezení a jukebox. Je zde spoustu místa pro vystoupení kapely, firemní večírky nebo srazy! Bar Stolárna disponuje dataprojektorem, reproduktory i flipchartem.

3. Konferenční místnost neboli „béčko“ je nově postavená, klimatizovaná budova, uzpůsobená na konference, dětské tábory, srazy, školení a v neposlední řadě slouží jako dětská herna. Najdete zde vlastní kuchyňku, šatnu, vlastní toalety a spoustu místa pro Vaše aktivity! I Zde Vám můžeme nabídnout dataprojektor, plátno, flipchart nebo reproduktor!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Nově zrekonstruované prostory

  • Dataprojektor, plátno, flipchart i reproduktor

  • Možnost rautu dle Vašeho výběru

  • Bezdrátové připojení k internetu zdarma

  • Toalety přímo u Vaší konferenční místnosti

  • Velká kapacita pro Vaše školení

NEVÁHEJTE A VOLEJTE NA 730 892 392!

Více info? Poslužte si!

Back to top
sledujte náš FACEBOOK